Під час матчу відбору на чемпіонат світу-2022 між футбольними збірними України та Франції на поле НСК «Олімпійський» вибігла дитина. Інцидент стався на 75-й хвилині поєдинку.

На відео, яке у себе в Instagram опублікував блогер Дмитро Поворознюк, видно, як у другому таймі юний порушник намагається втекти від стюарда. В результаті охоронець наздогнав втікача і повів його з арени.

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от Povoroznyuk Dmytro (@povoroznyuk_dmytro)

У цей момент до них підбіг Андрій Ярмоленко і щось сказав працівникові стадіону. Після цього стюард відвів юного страйкера на трибуну і відпустив його.

Варто зазначити, що цей момент не показали в прямому ефірі. У той час, коли суддя зупинив зустріч, режисер трансляції перемкнув камери на загальний план стадіону, а також почав показувати головного тренера збірної України Олександра Петракова.

Як повідомляв OBOZREVATEL, матч 5-го туру відбору на чемпіонат світу з футболу між командами України та Франції завершився з рахунком 1:1.