На аеродромах Венесуели в літаки вантажать золото, долари та інші цінності. Хтось обурюється: як?! Як, просто серед білого дня?!

Люди, вчіть історію. В 1936 році до Москви було вивезено 510 тонн золотого запасу Іспанії. Багато було не у зливках, а в старовинних монетах, які самі по собі являли величезну нумізмтичну цінність.

Щойно кораблі вивантажили золото, уряд СССР оголосив, що бере назад своє чесне слово і всю зброю, продовольство, медикаменти, транспорт, боєприпасти та амуніцію, яку раніше СССР давав республіканцям «в подарунок» тепер слід оплатити..

Цим самим золотом. За ціною, яку Кремль сам назначить.

Зрештою оголосили: на сплату військових замовлень усі 510 тонн і пішли. Ще й не вистачило. І да — ще було оголошено, що частину золота Москова забирає як оплату «евакуації» його з Іспанії. Небагато — лише 51 мільйон долларів США (на нинішній курс десь півмільярда).

Так шо грабунок «союзників» — це для Москви святе. З ЛНР-ДНР російській «захисники» цілі заводи вивозять. В»евакуацію», звісно. В Луганську навіть дроти контактної мережі трамваю «евакуювали».

Павло Бондаренко

Джерело

error: Content is protected !!