Зеленський зупинив бeззаконня на кордонах відтепер «Митниця більше не дає добро»

Не так давно, Президент Володимир Зеленський справив ряд гучних звільнень п’яти високих чиновників СБУ, чиї імена були пов’язані з ринком контрабанди на кордоні України. І робоча схеми контрабандистів відразу поламалася.

Домовитися з митницею більше не виходить, оскільки з Києва ніхто не відповідає, повідомляє Znaj.ua

Високі чиновники, часів Порошенко, пов’язані з контрабандним бізнесом відійшли від справ, оскільки у них виникли серйозні проблеми з законом

Ось, що повідомляє видання Elise Journal, посилаючись на свої джерела.
«З приходом Зеленського почалися дуже дивні речі. Митниця не йде на переговори з місцевими бандитами, оскільки з Києва ніхто їм не відповідає.

Контрабанда в большості напрямків просто стала намертво. 27 червня розкрили контрабандну точку Лунченко-Блюк. Після цього почалася справжня паніка.

Ніхто реально не міг очікувати, що СБУ візьметься за Блюк і Лунченко, які до цього повністю контролювали ринок. СБУ були у них на прикорму, митниця була на прикорму. Порошенко особисто давав добро на переправу, а тут такий поворот », – повідомляє видання.

За даними журналістів, у Волинській області така ж ситуація, як і в Закарпатській. СБУ масово затримує контрабандистів. Є відомості, що спочатку, митниця намагалася діяти за старою схемою, але СБУ швидко встановила законний порядок.

Джерело

Share
error: Content is protected !!