Зеленський пообіцяв повернути всі території України: “У нас все вийде”

Президент Володимир Зеленський на вихідних перебуває з робочим візитом в Одесі. За вчорашній день він встиг побувати на відкритті стадіону у Південному і відвідав пляж “Дельфін”, поблизу якого затонув танкер “Делфі”.

У неділю, 5 липня, главу держави запросили на святкування Дня ВМС ЗСУ в Одесі, де він виступив з вітальною промовою до українських моряків і всіх причетних до військово-морському флоту України.

Привітання Зеленського транслювалося на офіційній сторінці Офісу президента у Facebook.

“Рік тому в день ВМС я також був в Одесі. Відвідував родини моряків, які були в російському полоні. Тоді я дякував матерів, дружин за витримку, і я обіцяв зробити все, щоб вони повернулися додому. І сьогодні я хочу подякувати вас за те, що вірили, і за те, що дочекалися”, – сказав глава держави.

Зеленський подякував українських моряків, звільнених рік тому з буксира “Яни-Капу” за те, що вони стали живим символом волі і непокори.

Президент також пообіцяв повернути всі території, які належать Україні, до її складу.

“Сьогодні рік, як наші хлопці вдома. Вони продовжують службу на захист України. Варто буксир “Яни-Капу”, повернуті катери, а в містах Краматорськ і Слов’янськ майорить жовто-синій прапор.

І це дає мені сили вірити, що у нас все вийде. Ми повернемо всі наші території, віру в правду і справедливість, ми повернемо вільну і непереможну Україну! Зі святом кожного з нас, слава Україні!” – звернувся до всіх присутніх Володимир Зеленський.

Після завершення своєї промови президент вручив державні нагороди військовим морякам з нагоди Дня Військово-Морських сил України.

Джерело

Share
error: Content is protected !!