“Заважає мова? Геть до Ростова!”: Капітан збірної України заступився за державну мову перед росіянами

Горуна висловив підтримку акціям за українську мову.

Український каратист Станіслав Горуна виступив на підтримку акцій на захист української мови, а також відповів російським коментаторам в соцмережах.

Горуна висловив підтримку акціям за українську мову і змінив свій аватар у Facebook, додавши на свою фотографію гасло “Заважає мова?! Геть до Ростова!”, передають Патріоти України.
Горуні зробили зауваження, що він періодично спілкується російською мовою.

Каратист вирішив відповісти російським користувачам соцмережі: “Я говорю вільно англійською, російською, а також знаю (вивчаю) елементарні фрази для спілкування в кожній країні, де перебуваю.

І для вас пишу зараз російською. І російською вам поясню, що це фото – про державну мову, і про рідне мені. Тому російською пошлю вас лісом”.

“Завжди дивувало, як якийсь Альоша з Новоросійська може мені чи будь-якому іншому українцеві розповідати щось про мову, тим більше, на моїй сторінці. У вас не мова проблема, а повага.

Приїжджаючи в Росію, Казахстан, або ту ж Словаччину, я переходжу на російську для спілкування з людьми, які її розуміють. Тому що це елементарна повага. Але вам, радянським зомбі, така повага невідома”, – написав Горуна.

Джерело

Друзі, Вам подобається ця стаття?

Share
error: Content is protected !!