«Забула, що стіл новий, а крізь нього все видно»: телеведуча “1+1” оконфузuлася у прямому ефірі (відео)

Ведуча ТСН спровокувала бурхливу реакцію українських глядачів незвичайним вчинком.

Соломія Вітвіцька, ведуча ТСН, у прямому ефірі потрапила в незручну ситуацію. Коли вона сиділа в студії за столом, зняла підбори, і цей конфуз потрапив в кадр. Пильні глядачі звичайно ж помітили, що щось пішло не так під час сюжету про погані дороги України.

Передає РБК-Україна.

Скріни з Соломією і туфлями на шпильці відразу розлетілися по соцмережах. При цьому такий конфуз викликав не хейт, а швидше розуміння, підтримку.

Особливо співчували телеведучій жінки, які знають, що таке підбори.

Шанувальники навперебій стали ділитися схожими історіями.

“Люблю вас! Ми ж жінки так робимо. Один раз я читала доповідь і зняла один туфель. Доповідь закінчила і не могла знайти, і так незручно стало. Довелося нахилитися і шукати”
“Це так життєво і близько! Ми дівчатка – такі!”
“Соломія, Ви така красуня! Це було дуже мило! Я вас розумію”
“Кожна жінка зрозуміє… А вам йде стиль подачі “новини-босоніж”, – пишуть українці в соцмережах.

Телеведуча каже, що вона ще не до кінця звикла до нової студії і ще не “подружилася” зі столом, який встановлений на рухомій підлозі.

“Забула і не наділа. Жінки часто під столом знімають туфлі на підборах. Казуси в прямому ефірі бувають, але не завжди помітні глядачам. Отримала багато повідомлень в директ від уважних підписників! Дякую за підтримку і розуміння! Ви мої крила! Сьогодні буду уважніше і постараюся подружитися зі столом у студії”, – написала в своєму Instagram ведуча.

Джерело

Share
error: Content is protected !!