Ясько заявила, що не може виключити Юлію Льовочкіну з делегації України в ПАРЄ

Депутатку ОПЗЖ Юлію Льовочкіну не можна виключити з української делегації в Парламентській асамблеї Ради Європи через квотний принцип.

Зауважимо, нардепка має чітку проросійську позицію і єдина з українців голосувала в ПАРЄ за повернення усіх повноважень країні-агресору.

Ситуацію з Льовочкіною пояснила голова делегації Верховної Ради у ПАРЄ, народна депутатка від “Слуги народу” Єлизавета Ясько на своїй сторінці у Фейсбук.

“Відповідно до правил ПАРЄ, кожна делегація національних парламентів створюється по квотному принципу з представників всіх фракцій парламенту. Це є обов’язковим принципом при формуванні делегації і якщо ця умова порушується – повноваження делегації не затверджуються. Ні я, ні хтось інший немає права включати чи виключати когось з делегації”, – сказала Ясько.

За її словами, відповідно до принципу вільного мандата, кожен член делегації має право голосувати на власний розсуд, а делегація формується з усіх парламентських сил.

Депутатка також додала, що партії самі визначають кандидата, який має стати членом української делегації в ПАРЄ і представляти там цю політсилу.

Відомо, яку політичну силу пані Льовочкіна представляє, і яку політику ця сила проводить.

Я не даватиму оцінку вчинку пані Юлії, це справа її партійних босів та виборців.

Зазначу, що решта 11 членів делегації, зокрема і я, проголосували проти усіх рішень щодо повернення Росії в ПАРЄ. Вважаю саме таку позицію політично, юридично і морально правильною – підсумувала Ясько.

Share
error: Content is protected !!