«Як учитель української мови я можу впевнено заявити…» — Вчителька про нового міністра освіти

Новий міністр освіти і науки України Ганна Новосад припустилася помилок в тексті, який розмістила у своєму акаунті у Фейсбук.

Пост з виправленнями в публікації українського міністра на своїй сторінці опублікувала екс-нардеп Ірина Фаріон.

Вчитель української мови Оксана Гордійчук на своїй сторінці у Фейсбук прокоментувала скандал з новопризначеною міністеркою освіти.

“Наша нова міністерка освіти опублікувала допис із помилками. «Який жах!» – сказало суспільство. «Який жах!» – сказала я.

А тепер, коли всі понарікали, поміркуймо над ситуацією і зробімо мудрі висновки. Так, коли очільники важливих суспільних інституцій демонструють нам не надто високий рівень грамотності, це справді не є тим явищем, яке треба схвалювати.

Та як учитель української мови я можу впевнено заявити: дуже мало хто здатний створити достатньо великий текст українською от зовсім без жодної помилки.

Тому що така, на жаль, зараз ситуація у нашому суспільстві. Однак це не дає права міністрам та чиновниками недбало ставитись до мови.

Як і не дає права нікому з нас. Тому мудрий висновок такий: нам усім потрібно вчитися. Учитися мови, культури, взаєморозуміння і взаємоповаги.

Я впевнена, що через деякий час дописи і висловлювання міністерки освіти і науки будуть значно грамотніші. А ваші?”

ДЖерело

Share
error: Content is protected !!