Волонтерка: «Я довго виправдовувала президента, я закривала очі на багато “проколів”, але …»

Галина Геннадіївна Однорог

Чому і досі немає брифінгу президента Зеленського і чому і досі не зібрана Рада РНБО ? Багато хто сперечається сьогодні , чому Зеленський не зробив заяву про збиття ракетою літака вслід за США , Канадою , Великобританією . У відповідь виправдовують , що Україна не має таких даних і президент сьогодні попросив надати нам такі дані , як що вони є .

А зараз увага !!!

Я довго виправдовувала президента , я закривала очі на багато “проколів ” , я критикувала тільки “найкричащі ” помилки , бо я ж не “порохобот ” , помилково казала я сама собі .

Сьогодні вже кривава ось та “червона межа ” , яку перетнув президент Зеленський та його уряд.

ДЛЯ МЕНЕ НЕМАЄ РІЗНИЦІ “ЩО САМЕ ” СКАЗАВ ПРЕЗИДЕНТ , ДЛЯ МЕНЕ ВАЖЛИВО “КОЛИ ВІН ЦЕ СКАЗАВ “!!!

Тільки через дві доби після трагедії ми почули офіційну відповідь президента країни , у якої вірогідніше за все збили літак зі 167 пасажирами та 9 членами екіпажу на борту !!!

Дві доби !!!

І не треба зараз казати про те , що ми не маємо таких данних , як НАТО , що в нас немає зовнішньої розвідки .

В нас сьогодні немає влади !!! В нас немає сьогодні СБУ , МЗС , ОП .

На добу пропадає в невідомому напрямку президент , глава СБУ відпочиває у Куршавелі , глава ОП теж десь на відпочинку і тільки на другу добу президент вшанувує пам’ять чомусь в абсолютно пустому аеропорту , та нарешті починає видавати накази стосовно трагедії .

Ось де треба було дійсно включати “турборежим ” .

І ми ще хочемо міжнародної підтримки ?

Невже не зрозуміло , що президент країни – це не успішний менеджер на фірмі і що на ньому лежить величезна відповідальність як за внутрішню , так і за зовнішню політику держави !

А на сьогодні вона в нас геть провальна , і якщо президент має ще хоч трохи “совести ” то він негайно має розпустити цей парламент і підти у відставку , тому що для декого виявилось , що ” ВІДПОЧИВАТИ КРАЩЕ НІЖ ПРАЦЮВАТИ ” !

 

Share
error: Content is protected !!