Артист розповів, як вони з дружиною розподілили сімейний бюджет.

Український співак Віктор Павлік, який раніше розповів про сварки з молодою дружиною, розсекретив, скільки заробляє.

Під час розмови зі Славою Дьоміним виконавець поділився, що родина живе з його виступів. Павлік зізнався, що у порівнянні з минулим роком, коли концертів практично не було, зараз ситуація трохи стабілізувалася.

Павлік порахував, що на місяць дає два-три концерти і цього, за словами співака, вистачає на все необхідне.

«Достатньо для того, щоб не жирувати але щоб жити. Один виступ коштує, в середньому, п’ять тисяч доларів. З цих грошей плачу музикантам, 10 відсотків організатору, комісійні. Залишається три тисячі», — поділився артист.

На рік виходить приблизно п’ять, сім тисяч доларів. Віктор Франкович поділився, на що витрачає ці гроші.

«У мене трошечки витрати більші. Може, комусь цих грошей і на рік би вистачило. Як каже Катя: «Те, що заробляєш ти, йде в сім’ю, те що заробляю я – іде мені». Ми живемо на знімній квартирі. Ми платимо за квартиру досить не мало – 20 тисяч гривень. У нас дві машини. Стоянки. Я лише за стоянки плачу 5200 за дві машини, мотоцикл тисяча гривень. Машина у мене в кредиті, кредити це страшна річ. А Катя свою машину викупила», — розповів Павлік.

Він також зазначив, що захоплюється вмінням своєї дружини Катерини накопичувати гроші. Також Павлік поділився, що планує відкрити депозит у банку для свого маленького сина Михайла.

Нагадаємо, що минулими вихідними Віктор Павлік та його дружина Катерина Реп’яхова похрестили одномісячного сина Михайла. Таїнство хрещення пара вирішила провести у церкві, біля пологового, де народжувала Катерина.

Джерело

error: Content is protected !!