Виталий Папушой

ВІДВЕСТИ УКРАЇНСЬКІ ВІЙСЬКА на відстань від 500 м. до 2 км…

1. Ніякої безпеки це не дасть, бо на таку відстань дістає навіть стрілкове озброєння, тим паче АГС, СПГ, ПТУР, ЗУ23. Я вже мовчу про Град, Танк, Смерч, САУ і тд. Навпаки вийти з окопа чи бліндажа в поле – смерть.

2.Це означає залишити 420 км. лінії оборони. Там за 5 років вирито більше тисячі кілометрів окопів. Протягнуто тисячи кілометрів польових проводів зв’зку. Накрито тисячами кв. метрів масксіток. Обладнане єлектропостачання.

Обладнані бліндажі, ДОТи, ВОПи и т.д. Поставлені буржуйки і відведені димові труби (димові труби – це окрема тема, бо треба в діаметр, відповідні фітінги, щоб не вчаділи і ворог не вичіслив). Пристріляні сектора, розставлені відеокамери. Заміновано підходи ворога. Вичислені точки і позиції ворога.

– окремо хочу відмітити окопи, бліндажі, вогневі точки. Копалися вони вручну на протязі майже 6 років вручну в переривах між обстрілами. Багато воїнів при цьому загинули. Матеріал і кошти для їх обладнання збирали по всьому світу.

Виділені мільярди з бюджету. Основнову в їх обладнанні вложили волонтери. Бліндажі – це надійне і випробуване обстрілами укриття. Спальні місці, опалення, бібліотеки, каплички, місця приготування їжі, душові і бані. Саме так, є бліндажі з душовими, банями, пральними машинами, туалетами.

– це врита в ручну техніка, склади, різні допоміжні приміщення. Іще раз наголошую, все це врито вручну.

– це все треба демонтувати, скласти, змотати, відрити, зняти, достати, вийняти, видьорнути… АБО ПРОСТО КИНУТИ… ЗАЛИШИТИ ВОРОГУ…

3. Війська виведуть в чисте поле. Знову все треба з нуля. Хто це робитеме? За які кошти? Скільки буде вкрадено? Чи захочуть і чи зможуть знов волонтери?

4. Відвід в зиму – тут повний атас…

5. Місцеві патріоти залишаться в сірій зоні – вбивства, арешти, згвалтування…

6. Ми відступаємо зі СВОЄЇ, УКРАЇНСЬКОЇ ЗЕМЛІ.

Висновок:

Нинішня лінія фронту, це роками укріплена і випробувана лінія фортифікаційних споруд (420 км.)

Це закопана фортеця, яку ворог в лоб здолати не може і він вибрав відведення, тобто здачу фортеці.
Зеленський, який надає накази про відведення – ворог.

1
2
3
4
5
6
error: Content is protected !!