Голлівудська актриса українського походження Кетрін Винник приїхала до Києва і опублікувала сторіз в інстаграмі, присвячені Дню Державного Прапора, Незалежності України та своїм батьками, які святкують золоте весілля.

Кетрін Винник вдало почала кар’єру з комедій, плавно перейшовши в драматичні ролі, закріпивши свій зоряний статус культовим шоу “Вікінги”. Завдяки цьому серіалу здобула шалену славу. Сьогодні ж канадсько-американська акторка пишається українським корінням.

У своєму інстаграмі зірка опублікувала у сторіз декілька фото:

На першому – актриса сфотографувала Державний Прапор України, підписавши My motherland (Моя Батьківщина);

На другому – Кетрін стоїть поряд із батьками, які відзначають таку важливу зворушливу дату – 50 років разом у шлюбі;

“Мої українські батьки були трохи суворішими, ніж у багатьох моїх канадських друзів. Вони більше звертали увагу на дисципліну, при цьому ніколи мене не кривдили. Але графік був складним: я повинна була добре вчитися, відвідувати секції не менше 3 – 4 разів на тиждень, вчитися в греко-католицькій недільній школі, а також не пропускати свої обов’язки в українській скаутській організації “Пласт”. І я їм за це вдячна”, – розповіла актриса виданню Real Style.

На третьому і четвертому – акторка позує перед Софією Київською і зазначає: Ukraine you are beautiful (Україно, ти чудова).

1
2
3
4
5

P.S Дуже дуже круто, що такі мега зірки розповідають про Україну з позитивної сторони. У Кетрін в Інстаграмі більше 5 мільйонів підписників, і для дуже багатьох людей по світу її думка важлива. Прекрасна рекоментація ! Хто не забуває коріння той сторії на цій землі спираюсь на силу всіх попередніх поколінь !

Джерело

error: Content is protected !!