Головний тренер збірної України Олександр Петраков категорично відкинув варіант із запрошенням в команду гравців з чемпіонату Росії. Наставник нашої футбольної команди пояснив свою позицію війною з Російською Федерацією.

За словами Петракова на нього велике враження справила стіна пам’яті в центрі Києва.

«Я ось десь в лютому сидів удома, пандемія. Стільки не працював. Дай, думаю, пройдуся. Я корінний киянин і пішки пішов по місту. Підійшов до Михайлівського собору і пішов вниз по Трьохсвятительській. Там з боку фотографії воїнів, які загинули в АТО.

Там і хлопці, і дівчата, і стільки цих прізвищ, фото. Я зрозумів, що зараз ні футболістів з Росії, ні примирення, апріорі бути не може. Стільки дітей-сиріт залишилося. Зараз Нi. Ніяк. Може після певного часу… Але на даному етапі кажу прямо і відверто – нi», – заявив Петраков під час презентації свого тренерського штабу.

Як повідомляв OBOZREVATEL, Петраков, якого виконком Української асоціації футболу (УАФ) призначив виконуючим обов’язки головного тренера збірної України, у неділю, 29 серпня, підписав офіційний контракт.

У тренерський штаб увійшли помічники головного тренера – Андрій Анненков і Олександр Шовковський, тренер воротарів В’ячеслав Кернозенко і тренери з фізичної підготовки – В’ячеслав Руженцев і Іван Баштовий.

Також допомагати Петракову будуть Володимир Лазаренко і Авраам Кампомар. Вони будуть займатися розбором ігр та робити нарізки з матчів конкурентів.

Джерело

error: Content is protected !!