На сході Туреччини вдень 14 серпня розбився орендований у Росії пожежний літак-амфібія Бе-200. На борту перебувало восьмеро осіб, всі вони загинули.

Авіакатастрофа трапилася біля міста Кахраманмараш, повідомив турецький телеканал NTV із посиланням на головне лісове управління країни.

За опублікованими в мережі кадрами видно, що авіасудно впало між гірських ущелин і згоріло (щоб подивитися фото і відео, доскрольте новину до кінця).

У район НП було направлено пошуково-рятувальну групу, а також комісію від Міністерства оборони Росії.

Зазначається, що літак перебував на балансі у турецького управління лісовим господарством. Він зазнав аварії після виконання завдання, коли заходив на посадку.

На борту Бе-200 було п’ятеро російських військовослужбовців і троє представників Туреччини, які вказували екіпажу осередки гасіння пожеж.

Про долю всіх людей, що перебували в літаку, офіційної інформації не надходило. Але місцевий телеканал NTV повідомив, что тих, хто вижив в авіакатастрофі, немає.

Бе-200 – літак-амфібія, призначений для гасіння пожеж, зокрема у важкодоступних районах. Він здатний взяти на борт 12 тонн води.

За матеріалами з сайту obozrevatel.com

error: Content is protected !!