Телеведучий назвав “сенсаційними” результат соціологічного опитування про вибір союзників для України між Заходом – США і Євросоюзом, а також Росією і Китаєм.

В ефірі програми ” Свобода слова Савіка Шустера ” провели опитування 100 українців різної статі, віку з різних регіонів і місцевості.

За словами ведучого, опрашиваемая аудиторія повністю відображає картину населення країни.

Беззастережне більшість учасників опитування – 76% – вибрали для України головним союзником Захід (США, Євросоюз). Тут ніяких несподіванок не було.

17% вибрали на цю роль Китай, а у Росії знайшлися 7% прихильників.

Шустер не очікував такого повороту подій і розповів, що вражений даними.

“І ось тенденція, яка не абсолютна цифра, а тенденція. Для мене – дивно! Я 17% за Китай, чесно кажучи, не очікував “, – сказав ведучий.

В ефірі тієї ж програми нардеп “ЄС” Олексій Гончаренко заявив, що зібрав підписи 150 депутатів про проведення позачергової сесії ВР, на якій парламенту запропонують розглянути звернення до Конгресу США про надання Україні статусу військового союзника.

Про це Гончаренко пообіцяв подати підписи на наступному тижні.

” Будемо проводити позачергову сесію і, сподіваюся, Рада підтримає звернення до Конгресу про надання Україні статусу основного військового союзника США поза НАТО “, – сказав нардеп.

За матеріалами з сайту dialog.ua

error: Content is protected !!