Катерина Бужинська три місяці тому писала режисерці концерту «Незалежність в Нашій ДНК. День Незалежності України» з проханням включити пісню «Україна – це ми!» в шоу, та співачці відмовили.

А коли вона згадала своїх не менш легендарних колег по сцені, її попросили «не морочити голову».

Боляче і прикро, що мене просто викреслили. А пісні «Як у нас на Україні», «Україна-вишиванка», «Діти за мир у всьому світі» – їх же співають протягом 10-15-20 років… Це несправедливо, – сказала Бужинська в інтерв’ю КП.

Катерина Бужинська – Україна-це ми!

За словами артистки, організатори шоу до 30-річчя Незалежності України обрали молодих виконавців, яких в 90-х ще ніхто не знав.

Чому молоді, яких в 90-х ще ніхто і не знав, – там, а нашого пласта традиційної культури, що несе добро і позитив, а не роздягання на сцені, ні? – заявила Катерина Бужинська.

Після того як режисерка святкового шоу Катя Царик прояснила скандал з Green Grey, яких виключили з концерту до Дня Незалежності України, вона розповіла, які артисти відмовилися виступати на заході.

Так, на шоу в НСК «Олімпійському» 24 серпня глядачі не побачать «Бумбокс», «Плач Єремії», «Друга ріка», Onuka, «Антитіла». І якщо у більшості вже були заплановані виступи в інших містах, то «Бумбокс», за словами Царик, «коректно відмовилися від участі».

Джерело

error: Content is protected !!