Юна Єсенія Селезньова, яка зіграла головну роль у мінівиставі на День Незалежності про різні епохи України – від давнини до наших днів – уже має досвід артистичної діяльності. 9-річна киянка брала участь у шоу «Голос. Діти 5» 2019 року.

Про це виданню «КП в Україні» розповіли в Офісі президента. До участі в театралізованій постановці її запросила знімальна група режисера Андрія Нестеренка (щоб подивитись відео, доскрольте сторінку до кінця).

«Єсенія зростає у звичайній родині, тато займається музикою, грає на барабанах. Взагалі вони уникають публічності та ніяк не використали цей шанс для дочки прославитися», – відзначили співрозмовники журналістів.

Вони вказали, що Єсенія з батьком під час участі у всеукраїнському вокальному конкурсі виконала легендарний хіт Queen «We will rock you». За словами дівчинки, це стало здійсненням головної мрії дитинства, попри те, що до фіналу вона не дійшла.

«Неймовірно пишаюся бути матір’ю цієї дівчинки. З Днем Незалежності, Україно!», – написала у своєму Facebook Олена Селезньова, яка спостерігала за грою дочки з першого ряду для глядачів.

Зазначимо, що зворушливий фінал вистави «ДНК» (День Незалежності Країни), де дівчинка підбігла до учасника бойових дій на Донбасі Володимира Федченка й подарувала йому, а в його особі – всім бійцям, букетик польових квітів, викликав сльози навіть у головного представника офіційного заходу – українського гаранта Володимира Зеленського.

error: Content is protected !!