Ветеран АТО – Зеленському: «Володимир Олександрович, як же так? Вам дуже потрібно виставити нас відмороженими і божевільними»

Подаємо пост ветерана російсько-української війни Гліба Бабича в оригіналі:

“Знаєте, при всій спробі зберігати виваженість і деяку політичну толерантність – іноді у мене «падає планка». Особливо, коли особа, яка за трагічним збігом обставин, очолює нашу державу – відкриває рот, і намагається сказати щось в дусі «найвпливовішого лідера сучасності».

А особливо, коли я згадую про те, що він ще й сидить у кріслі верховного головнокомандувача. І зовсім – коли він несе щось, пов’язане з військовою політикою і армією.

Ось і зараз, світло очей (точніше, кров з очей) моїх в черговий раз вирішив поставити навколишній світ з ніг на вуха, щоб якось виправдати каламутні потуги власної команди, і максимально забризкати інших. Що цікаво, він вибрав не «внутрішню», а «зовнішню» трибуну – інтерв’ю іноземним важковаговикам Der Spiegel, Le Monde, Time и Gazera Wyborcza.

У цьому інтерв’ю, він в черговий раз позначив свою надлюдську людяність «голуба миру» – на противагу кровожерливим яструбам війни. До якої, по його шкалі, відносимося і ми з вами.

Цітую:

«Я знаю, що є багато гарячих голів, особливо тих, хто проводять мітинги і кажуть: Давай підемо битися і відвоюємо все це! Але якою ціною? Я не робитиму цього»

«Я вважаю, що цими людьми керує попередня влада. І, чесно кажучи, мене це дивує. І не лише мене — запитайте політиків за кордоном. Усі дивуються, що таких людей підтримують і підживлюють, кажучи: це наша країна, завтра ми її отримаємо»

«Я не можу відправити їх туди. Як? Скільки з них помре? Сотні тисяч, а потім почнеться тотальна війна, тотальна війна в Україні, а потім і у всій Європі.»

Що я можу сказати? Найпрекрасніше те, що в сказаному брехня – все. Від першого до останнього слова. І якщо раніше функція «брехати в очі» делегувалася комусь з оркестру, зараз це робити не соромиться і сам гарант.

Володимир Олександрович, як же так? За основним фахом ви ніби як фігляр, а не жонглер? Тому ваші спроби брехати цивілізованому світу про людей, які не приймають вашу політику капітулянсьтва – виглядають зовсім непереконливо.

«Гарячі голови» – насправді, досить врівноважені і холодні. Або ви взагалі не уявляєте, що таке «гарячність» людей подібного плану.

Але, вам дуже потрібно виставити нас відмороженими і божевільними. Дуже. Вам дуже потрібно якомога далі відвести увагу з площини «капітуляція – боротьба за інтереси України» в площину «миротворчість-агресія».

І ви брешете. Тому, що від вас ніхто не вимагає негайно кидати війська в бій. Саме тому не вимагають – що саме ці люди йшли в бій раніше, і підуть знову при необхідності. Від вас вимагають припинити дії по «набуття миру за будь-яку ціну», що призведе до однозначної втрати всього того, що ми утримували останні п’ять з гаком років.

Тому, що ваша однобічна гра в піддавки з безпринципним монстром Росією – можуть обернутися тільки втратою територій і суверенітету.

Вас марно закликають продовжити боротьбу за інтереси України, не складаючи цих інтересів, для отримання миттєвої ілюзії «миру».

І годі посилатися на попередню владу, яка, нібито «всім керує». Досить брехати всім і собі, про те, що армія з захопленим розумінням залишає ключові позиції. Досить брехати, що прифронтове населення не може дочекатися входження в сіру зону.

Досить брехати, що віддаючи, можна вигравати – бо ви дуже хріновий шахіст.

Зрозумійте нарешті, що патріотизм людей, які здобули його власною кров’ю – не визначається політичними пристрастями. Якщо ви не бачите того, що об’єднали в цьому питанні проти себе майже всі, навіть політично полярні, патріотичні сили – мені вас шкода. До цього таке зміг зробити тільки Янукович. Але у вас є шанс перевершити навіть його.

А ваші спроби маніпулювати Європою, не просто безглузді -ганебні. Прямо зараз, ви взялися стверджувати, що ціною здачі інтересів України, ви врятуєте Європу від тотальної війни. Але Європа це вже проходила. Був такий Чемберлен.

Але і він не здавав свою країну – спробував розрахуватись чужою. І знаєте чим ви відрізняєтеся від “миротворця” Чемберлена, який приніс в Європу II Світову? Він принаймні не виглядав при цьому смішно і жалюгідно.

Ви зробили вже досить, переконуючи своїх прихильників в Україні, що ми проплачені маргінали, які бажають війни і крові. Зараз ви вирішили переконати в цьому весь світ.

Не повірите, але ми ті самі люди, які не пустили війну вглиб нашої землі. І ми – ті самі люди, які знають, якою ціною дістається кожен метр землі в бою. Вам би спертися на цю силу. Але ви явно вибрали інше.

Дуже шкода.

Вас, до речі, даремно лякають, що ми спимо і бачимо, як зробити вам погано. Ні. Це вам лестять. Остраху наганяють. Але, коли буде погано, ми, принаймні, точно не будемо прикривати ваш зад.

Як мінімум.” – написав ветеран.

Share
error: Content is protected !!