“В Україні такого не дочекаєшся”: канадські хокеїсти виходять на лід у вишиванках

Вражає, людяність порядність і велике душевне серце молодого покоління

Хокеїсти канадської команди із Дофіна «Дофін Кінгз» на черговий поєдинок Молодіжної хокейної ліги наділи форму, виконану в стилі українських вишиванок, прикрашених традиційним орнаментом. Прізвища гравців були написані кирилицею, а на арені звучала українська музика.

Про це написав у ФБ Микола Бронецький.

«Українська ніч» стала вже традиційною для гравців та хокейних уболівальників із Дофіна. Вона користується популярністю, оскільки там проживає велика українська діаспора.

Дофін – місто на півдні Канади з населенням менше 10 тисяч чоловік. Українці становлять найбільшу етнічну групу в місті – більше 40% населення.

Lyubov Soldat пише в Фейсбуці:

– Дякуємо канадським хокеїстам за ,,Українську ніч”. Як було б чудово щоб наші діти, як і канадські знали не тільки рідну кирилицю, створену для слов’ян греками, але і латиною, щоб легко орієнтуватись у сучасному світі.Маю на увазі і європейські,і латиноамериканські, і англомовну США, і французько-англомовну Канаду.

В’ячеслав Романовський пише в Фейсбуці:

– А в Україні такого, на жаль, не дочекаєшся… Господарі спортивних клубів російськомовні, вони не живуть українським патріотизмом…

Svetlana Slobodianiuk-Zhuchenko пише в Фейсбуці:

– Це вражає, людяність порядність і велике душевне серце молодого покоління ! Ви геніальні WOW! Удачі!

Ганна Щоробура пише в Фейсбуці:

– Канадські спортсмени демонструють свою підтримку Україні.А українські спортсмени зраджують і купляються за гроші російським агресорам.Ганьба укр.спорт.

1

2

3

4

5

Share
error: Content is protected !!