Україна отримає від США сучасні катери Mark VI

На даний момент між Україною і Сполученими Штатами проходить процес узгодження передачі Військово-морським силам країни партії сучасних катерів Mark VI.

Як передає Replyua.net з посиланням на «Армія Inform», процес передачі буде завершено ближче до 2022 року. На сьогоднішній день країни обговорюють деталі контракту.

При цьому вже відомо, що першу партію катерів флот нашої країни отримає безкоштовно. Більш того, американська сторона передасть комплекти американського озброєння і технічні засоби.

Слід нагадати, що влітку 2020 на Міністерстві закордонних справ України повідомив і, що 6 катерів Mark VI США мають намір надати за відповідними програмами у сфері безпеки.

Всі інші уряд України може купити за бажанням. В цілому американська сторона погодила продаж до 16 патрульних катерів, супутнього обладнання та озброєння до них на 600 млн. Доларів.

Відомо, що катера Марк VI призначені для патрулювання в річкових і прибережних водах. Їх довжина становить 25 метрів, а показник максимальної швидкості може досягати більше 35 вузлів.

Катери вміщають в себе екіпаж з 10 осіб і можуть прийняти до 8 пасажирів.

Share
error: Content is protected !!