Аналітики порахували, скільки нових авто купили українці в травні 2021 року та яка вийшла підсумкова сума. Найбільшу частку ринку зайняли кросовери.

У травні 2021 року в Україні зареєстрували 8 400 нових автомобілів. Тільки в столичних автосалонах було придбано 3 500 авто. Також українці часто купували автомобілі в Дніпрі, Харкові, Одесі та Запоріжжі.

Авто з дизельними двигунами склали 26% від усіх продажів за місяць. Найпопулярніший ціновий діапазон — від $17 тис. до $35 тис.

Найпопулярнішим автовиробником в Україні за травень виявився Toyota. Було куплено більше 1 100 нових авто японського виробника. Найпопулярнішою моделлю бренду виявилась RAV4.

Також в список найбільш продаваних моделей від інших виробників увійшли: Renault Duster і Kia Sportage. Вони зайняли близько 12% від усіх продажів.

Наступними виявилися кросовер Nissan Qashqai і хетчбек Renault Sandero. Вони зайняли близько 7% від усіх продажів.

Також в Україні за місяць були куплені кілька розкішних авто: Rolls-Royce Cullinan, Bentley Continental GT і Bentley Flying Spur. Ціна нового кросовера Rolls-Royce починається з $500 тис. Обидві моделі Bentley можна придбати від $280 тис.

Джерело

error: Content is protected !!