Український бізнес зібрав 18 млн грн за день на відновлення костелу Святого Миколая
Українські бізнесмени за день змогли зібрати 18 мільйонів гривень на відновлення костелу Святого Миколая в Києві, який постраждав через пожежу. Вогонь сильно пошкодив будівлю, згорів унікальний орган.

Про це засновник і власник інтернет-магазину Rozetka Владислав Чечоткін розповів на своїй сторінці в Facebook. Він повідомив, що його бізнес виділить на ремонт ₴1 млн і озвучив внесок інших людей і компаній.

Хто пожертвував гроші на ремонт костелу:

Олег Гороховський (Monobank) – ₴1 млн

Андрій Ставніцер (SD Capital) – ₴1 млн

Рафал Ющак (Альфа-Банк Україна) – ₴1 млн

Олександр Конотопський (Ajax Systems) – ₴1 млн

Андрій Вавриш (SAGA Development) – ₴1 млн

Володимир Поперешнюк (Нова Пошта) – ₴1 млн

Dragon Capital – ₴1 млн

Артур Мхітарян (Taryan Group) – ₴1 млн

Олександр Писарук (Райффайзен Банк) – ₴1млн

Володимир Школьник (Форум і всюдиходи Шерп) – ₴1 млн

Сергій Черненко (ПУМБ) – ₴1 млн

ПриватБанк – ₴1 млн

ENSO – ₴1 млн

Максим Шкіль (Група Компаній «Автострада») – ₴1 млн

Епіцентр К – ₴1 млн

Девелоперська компанія UDP – ₴1 млн

Сергій Жуйков (Blackshield Capital) – ₴1 млн

Rozetka – ₴1 млн

«Те, що відбувалося останні 24 години, інакше як єднанням не назвеш…Вірю, що костел, перлина Києва, буде врятований нашими спільними зусиллями», – розповів Чечоткін.

Бізнесмен висловив упевненість, що найближчим часом цей список поповниться новими іменами українських підприємців і назвами брендів, готових допомогти.

Він також зазначив, що не тільки великі бізнесмени стурбовані ситуацією з костелом. Гроші відправляли і прості українці, а також представники малого і середнього бізнесу.

«Для багатьох з них це можуть бути дуже істотні, відчутні суми грошей, а значить таке пожертвування цінне подвійно!» – зазначив підприємець і підкреслив, що він пишається бути частиною українського суспільства.

Нагадаємо, раніше глава МВС Денис Монастирський повідомив, що попередньою причиною пожежі в костелі Святого Миколая є коротке замикання в згорілому органі. Відкрито кримінальну справу, в якій призначено низку експертиз.

Джерело

error: Content is protected !!