Президент Володимир Зеленський зустрівся з главою компанії Apple Тімом Куком і виступив в Стенфорді.

2 вересня в рамках візиту в США президент Володимир Зеленський виступав в Стенфордському університеті з промовою про Україну і її амбіції. Зокрема, глава держави заявив, що мета нашої країни – стати сильною і успішною, лідером Європи.

Крім того, розповідав про досягнення українців, про будівництво інфраструктурних об’єктів, літаків, військової техніки, е-паспорта, реформу, ринок землі і анонсував електронне голосування.

“У нас немає часу мріяти. У нас немає української мрії, у нас є українська мета … Ми повернемо своїх людей. Для нас це дуже важливо – повернути Крим і Донбас. Ми будемо сильною і успішною країною – лідером Європи”, – заявив Зеленський.

За словами Гаранта, у нього немає сумнівів в успіху його плану, так як “можливо все”. Наприклад, він був обраний президентом, хоча виріс у звичайній сім’ї в промисловому місті і не мріяв про таке майбутнє.

Також Зеленський зустрівся з генеральним директором Apple Тімом Куком. Він зазначив, що Київ зацікавлений в розширенні присутності компанії в Україні і можливих амбітних спільних проектах.

За матеріалами dialog.ua

error: Content is protected !!