У 2021-му випускники військових вишів фізичну підготовку складатимуть за стандартами НАТО

Рівень фізичної підготовки лейтенантів — випускників вищих військових навчальних закладів з 2021 року планують визначати за новими стандартами.

Про це кореспонденту АрміяInform повідомив начальник служби фізичної підготовки та спорту Командування Сухопутних військ ЗС України полковник Владислав Суспо.

— До кінця року ми прагнемо остаточно відійти від радянської системи оцінювання рівня фізичної підготовки військовослужбовців і запровадити систему оцінювання рівня фізичної підготовки за стандартами НАТО, — зазначив офіцер.

За його словами, для випускників можуть упровадити вправи, що мають військово-прикладну спрямованість — подолання різних перешкод з використанням зброї та військового спорядження, вправи кросфіту, різноманітні силові навантаження тощо.

З чинних нормативів планують прибрати біг на 100 метрів та підтягування на перекладині.

До кінця року в усіх структурних підрозділах Сухопутних військ ЗС України проведуть експерименти з таких нових стандартів, як і на базі Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного.

Зауважимо, що експерименти з організації системи фізичної підготовки за стандартами НАТО вже тривають у Повітряних Силах ЗС України на базі Теребовлянського зенітного ракетного полку повітряного командування «Захід» та на Одещині.

Анна Гудзь

Джерело

Share
error: Content is protected !!