Цікава деталь візиту Володимира Зеленського в США. Президент України на авіабазі Моффет Філд в Каліфорнії підписує українську футболку майору Нацгвардії США Serge Louchnikov.

Сергій народився в Лисичанську, сім’я емігрувала в США в 1995-му, він професійний військовий, заступник комбата в 1-му батальйоні 185-го піхотного полку 81-ї бойової групи “Страйкер” Національної гвардії Каліфорнії (на всякий випадок нагадую, що Нацгвардія США – це складова частина збройних сил, яка постійно бере участь у виконанні бойових завдань за кордоном).

У 2016-17 роках був військовим радником при посольстві США в Києві, а його батальйон в цьому році проводив тренування в нашому навчальному центрі в Яворові. І ось тепер президент України приїхав в гості сам, подякував каліфорнійцям, і це було дуже тепло сприйнято американськими військовослужбовцями, які служили в Україні.

Сергій критично мисляча людина, дуже небайдужий до ситуації в Україні і війні з Росією, він не розриває зв’язок з батьківщиною.

Хочеться вірити, що інтелект наших людей в зарубіжних арміях буде колись використаний для аналізу кращих практик і проведення глибоких реформ в українській армії, яка, на жаль, все ще організована за стандартами СРСР, а не НАТО.

Юрій Бутусов

Думка автора може не відображати думку редакції. Редакція не несе відповідальності за обґрунтованість і тлумачення думки автора, а сайт є лише носієм інформації.

error: Content is protected !!