Незаконно побудований окупантами Кримський міст, який нещодавно почав валитися, є “шикарним подарунком” Україні від президента Росії Володимира Путіна.

Таку заяву зробив екс-депутат Держдуми Ілля Пономарьов під час чату на “Главреді”. При цьому він вважає, що передчасно говорити про руйнування конструкції, оскільки “впав незакріплений проліт ще недобудованого залізничного моста” – пише Obozrevatel

“Як на мене, Путін за рахунок російських платників податків зробив шикарний подарунок Україні, який після повернення Криму додому ще довго буде служити кримчанам”, – наголосив Пономарьов.

При цьому слова політика розлютили росЗМІ. Так, “Рамблер” акцентує на тому, що він оголошений у розшук нібито за крадіжку грошей. “Дни.ру” також згадали про це, назвавши “подарунок” “воістину царським”.

Як вам?
Продовження комедії
Це точно комедія!

Відзначимо, Ілля Пономарьов – єдиний депутат російської Держдуми, який проголосував проти “повернення” Криму до складу РФ. Пізніше він був позбавлений депутатського мандата за систематичні прогули і в зв’язку з порушенням проти нього кримінальної справи. Пономарьов оголошений Росією в міжнародний розшук, при цьому відомо, що живе він у Києві.

Нагадаємо, на морській ділянці між Тузлинською косою в процесі опускання на опори в воду впав один із залізничних прольотів Кримського моста. За попередньою інформацією, інцидент стався у результаті технічної несправності однієї з домкратних систем. Ніхто з будівельників не постраждав.

error: Content is protected !!