Тарас Чорновіл: «Перший саміт НАТО, в якому не брав участі президент України.»

Публікуємо допис Тараса Чорновіла в оригіналі.

Орфографію та синтаксис збережено:

“Перший саміт НАТО за останні роки, в якому не брав участі президент України.

Перший саміт НАТО за останні роки, де Росію не називали (прямо чи опосередковано) ворогом Альянсу та цивілізованого світу, прямо не звинувачували та не закликали до посилення санкцій.

Перший саміт НАТО за останні роки, де заговорили й винесли в резолюцію спеціальні обмовки про “ВИВАЖЕНЕ реагування на агресивні дії Росії” й відкритість до діалогу та до конструктивних відносин з Москвою, коли дії Росії це дозволять.

Перший саміт НАТО за останні роки, на якому не було навіть на розгляді питань про підтримку України, де нас згадували лише в формальному переліку держав-жертв російського втручання, після Грузії, а частіше в формі “та інші”.

Перший саміт НАТО за останні роки, де особливу увагу, повагу та підтримку надавали не Україні, а Грузії. Президент цієї країни прибула на саміт і активно відстоювала інтереси своєї держави. А наш не лише відмовився летіти на саміт, але й скасував візит в Україну пані президента Грузії (вона ж могла переконувати Зеленського таки прибути до Лондона, а ще останнім часом дуже дратувала Путіна).

Перший саміт НАТО за останні роки, після якого навіть наші найближчі друзі, найперше, президент Польщі Анджей Дуда, коригують свої висловлювання не в нашу користь, але у вигідному для Кремля руслі.

Вибачайте за цей тотальний песимізм, але другий день саміту, підсумкова декларація і ряд подальших заяв дають для цього підстави. Може зараз віднайду трохи часу й наведу аргументи до наведених тез. Але це вже в іншому дописі.” – написав Чорновіл.

Сподобалась Вам стаття?

Підтримайте Лайком!

Share
error: Content is protected !!