Композиція «Плакала» українського гурту KAZKA побила новий рекорд у мережі, переступивши позначку 200 мільйонів переглядів на YouТube.

Так, пісня і кліп «Плакала» зібрали найбільшу кількість переглядів на YouТube в Україні, а також стали одними із найбільш популярних у всьому світі. Відштовхуючись від кількості переглядів, можна припустити, що український трек почула кожна 37-ма людина на планеті. Про це повідомили музиканти на сторінці гурту в Instagram.

«Плакала» сумарно зібрала на YouTube 200 (!) мільйонів переглядів! Уявіть, кожна 37-ма людина в світі мала можливість почути нашу пісню», – зазначили в соціальній мережі учасники колективу.


Додамо, що відео «Плакала» стало найбільш популярним у 2018 році в Україні. Менш ніж за чотири місяці кліп «Плакала» переглянули вже 120 мільйонів разів. Що стосується пісні, то на YouТube її прослухали понад 82 мільйонів разів.

Варто також зазначити, що зовсім недавно KAZKA презентувала англомовну версію пісні «Плакала» під назвою «Cry», яка за декілька тижнів зібрала понад 1,4 млн переглядів.

error: Content is protected !!