Суворов: “Тільки стіна! Нікого в” ДНР “і” ЛНР “ви не перевиховаєте. Вже всі зрозуміли: Донбас не годує, а жене порожняк.”

Україні необхідно вже сьогодні відгородитися стіною від окупованих районів Донецької та Луганської областей, заявив в інтерв’ю виданню “ГОРДОН” колишній радянський розвідник, автор історико-документального роману “Криголам” Віктор Суворов.

“Тільки стіна! Нікого в” ДНР “і” ЛНР “ви не перевиховаєте. Є речі, закладені генетично. Якщо люди так легко пішли на так званий референдум про так звану незалежністьі Донецької і Луганської областей, значить, стіну треба зводити вже сьогодні і відокремитися від цієї чортової ракової пухлини “, – переконаний Суворов.

Письменник наполягає, що за останні півтора року війни Україна довела, що зможе прожити без східних регіонів, охоплених сепаратистськими настроями.

“За останні півтора року вже всі зрозуміли: Донбас не годує, а жене порожняк. Ви проживете і без нього, він вам не потрібен. Ті, хто за Україну, повинен зібрати речі, виїхати з” ДНР “і” ЛНР “назавжди, почати нове життя на мирних територіях “, – сказав Суворов.

Колишній співробітник радянського розвідувального управління підкреслив, що протягом останніх 100 років на території колишнього СРСР йшов “негативний відбір” населення, які привів до ментальної катастрофи як в Росії, так і в окремих районах східної України.

“Справа в генетиці, точніше, в негативному відборі. У тій же Північній Кореї змінилося вже три покоління вождів, йшов негативний відбір, наверх пробивалися нікчеми, а все позитивне засилали в табори, в’язниці, розстрільні підвали. Через це сито пройшли кілька поколінь. Те ж саме відбувалося на території колишньої Російської імперії.

Перша світова, громадянська війна, революція 1917-го. Ті, хто не прийняв революцію, або загинули, або емігрували. У підсумку перше покоління СРСР – це діти тих, хто або воював за більшовиків, або сидів, піджавши хвіст.

Після – Друга світова, де сама героїчна і активна частина народу загинула на фронтах, потрапила в полон, знову емігрувала, згинула в таборах. Народилося нове покоління – вже від тих, хто ніколи не виступав проти. Негативне відсіювання триває майже 100 років ” , – нагадав Суворов.

“Рівно те ж саме, якщо не гірше, відбувалося і в Україні. Гниди, які зараз, в умовах війни, продовжують красти і будувати корупційні схеми – це нащадки тих, хто пройшов негативний відбір. Їх батьки і діди вели себе так само в 1941 -м і 1917-м.

Це страшно і моторошно. Але мені приємно усвідомлювати, що скільки б Україна не пропускали через сито негативного відбору, до кінця не просіяли: залишилися ті, хто дав нові сходи – перший і другий Майдан “, – підсумував Суворов .

Джерело

Share
error: Content is protected !!