Сироїд звернулася до Тарана: «Apмія — це не ваші кріпаки, які працюють за ваші гроші…»

Oksana Syroyid

Про диверсію, перешкоджання законній діяльності ЗСУ і державну зраду.

Те, що військовослужбовців далі принижують у Збройних Силах України і не дають виконувати свій конституційний обов‘язок — не новина. Але маємо доказ, який є достатньою підставою для розслідування.

Міністр оборони пропонує карати військовослужбовців за відкриття вогню у відповідь, а також за хвороби і травмування. Карати свавільним позбавленням винагороди, встановленої для військовослужбовців рішенням уряду.

Звертаюся до Міністра оборони: армія — це не ваші кріпаки, які працюють за Ваші гроші і яких Ви можете карати за нежить чи діарею. Армія — це державна інституція, яка за наші гроші має захистити нас, передовсім від Росії. І ми платимо її за те, щоб вона відкривала вогонь у відповідь.

А обов‘язок міністра забезпечити армії гідні умови для виконання свого обов’язку. Тому, якщо у когось захворювання через негігієнічні умови або ж травмування, то це не у військовослужбовців треба гроші забирати, а Вас, пане міністре, гнати з посади поганою мітлою.

Звертаюся до Генерального прокурора України та в.о. Директора Державного бюро розслідувань з вимогою відкрити кримінальне провадження за фактом вчинення злочинів визначених такими статтями Кримінального кодексу

— стаття 111. Державна зрада
— стаття 113. Диверсія
— стаття 114-1. Перешкоджання законній діяльності ЗСУ
— стаття 364. Зловживання владою або службовим становищем

1

2

3

Джерело

Share
error: Content is protected !!