Сергій Притула: «Ну що, товариство! Пора підбити підсумки ще одного волонтерського року. Я б з більшим задоволенням підбивав би якісь інші, але …»

Сергій Притула

Ну що, товариство!

Пора підбити підсумки ще одного волонтерського року. Я б з більшим задоволенням підбивав би якісь інші, але війна триває, Держава не стягує, волонтери і далі закривають потреби наших захисників.
Ми з Вами сумлінно попрацювали у 2020-му!

Дозвольте доповісти!

По-перше, сьогодні відвіз бійцям ГУР три тепловізійні приціли, які опинились у мене під ялинкою з Вашої доброї волі. Запит – збір коштів – придбання – доставка. На все про все 10 днів. Бюджет 431 775 грн. Ми, відверто, не дотягували до цієї цифри, але допомогла аеророзвідка, яка скасувала запит на один безпілотник «Орлик», таким чином, відкладених 150 000 перекочували на забезпечення цієї потреби.

Відповідно, зі скарбнички було знято ще 281 775 грн і, вуаля, хлопці на фото посміхаються Вам очима!
Таким чином, у грудні ми закрили нашим військовим питань на рекордні 2 771 335 грн.

Що стосується загальної суми коштів, які ми з Вами зібрали і витратили за рік, то, перш ніж її написати, я хочу висловити Вам безмежне захоплення Вашою жертовністю у цей, геть далеко не простий, «ковідний» рік.

Пандемія внесла корективи у плани і сімейні бюджети більшості з нас. Сотні тисяч залишилися, тимчасово або повністю, без роботи. Мільйони затягнули паски, витрачаючи під нуль заощадження, які збиралися роками на якісь світліші цілі.

Тим ціннішою є Ваша допомога і очі стають вологими, коли усвідомлюєш, що навіть у такі важкі часи люди готові обмежити в чомусь себе, свою сім’ю, але не залишать хлопців і дівчат на фронті напризволяще!
У 2020-му році ми забезпечили наших захисників важливою допомогою на загальну суму 8 349 452 грн!!!

Це майже на 3 млн більше, ніж торік!

Бригади, полки, батальйони, роти, взводи отримали, завдяки Вам: 30 квадрокоптерів (в основному Мавік 2 зум), 2 БПЛА «Лелека», 1 БПЛА «Орлик», 1 БПЛА «Гореслав» (ну, це я так його назвав, бо, насправді, це не фабрична модель, а зроблений нашими технарями «бомбовоз»), 2 тепловізори, дюжину найкращих коліматорних прицілів, 3 тепловізійних приціли, 1 снайперський приціл, 2 дальноміри, 1 гвинтівку для боротьби з російськими дронами (дякую Йонас!!!

Міцного здоров’я Вам, наші литовські брати!), проплатили виробництво 7 ударних октокоптерів (привіт пані Наталі!!!), 2 апарати для аеророзвідки (які я не маю права називати, поки військові не дозволять. Подяка фонду «Повернись Живим», з яким ми придбали ці апарати спільно, бо поодинці ні я, ні вони не потягнули б), 8 житлових модулів, 2 джипи.

Ми забезпечували набоями 3 підрозділи ССО, пальним – 2 медичні служби («Ангели Тайри» і «Ульф»(1 штурмової роти ДУК ПС)), ми ремонтували транспорт і допомагали «Школі військових водолазів», опікувались підрозділами аеророзвідки і підставляли плече іншим волонтерам і фондам («Народний Тил», «Повернись Живим», Альона Шевцова, Олег Абрамичев).

Ми прожили цей рік не даремно!

Ми допомогли зберегти багато життів. І, я вважаю за правильне це озвучити, допомогли багатьом окупантам зайняти місця у потязі №200 маршрутом «Україна — Мордор»!

У мене немає можливості особисто обійняти кожного з Вас, дорогі жертводавці. Я можу лише віртуально вкотре схилити перед Вами голову і максимально щиро подякувати!!! За те, що наша Армія постійно відчуває Вашу підтримку! За те, що Вам не байдуже! За те, що завдяки Вам родини дочекаються вдома своїх дочок, синів, батьків, коханих.

Окремо хочу подякувати Вам за довіру. Це і велика честь, але й, водночас, великий тягар. Бо довіра завойовується роками, а втратити її можна в одну мить. І я тішуся, що цьогорічні показники нашої волонтерської справи, доводять, що, мабуть, я все роблю правильно.

Я переходжу у 2021 рік маючи на волонтерських рахунках: 35 доларів, 86 євро і 70 000 грн.

І, поряд з моєю вдячністю, у повітрі зависає ще й прохання. Давайте «тримати планку» і в наступному році! Наші захисники на це заслуговують!!!

Ще раз усім величезна подяка і найщиріші побажання здоров’я, злагоди і затишку у Ваших домівках. І дай нам Боже миру! Але миру на наших умовах!!!

Всі рахунки актуальні! Репост вітається!

Працюємо, панове!!!

P.S. З березня цього року я, в міру своїх можливостей, зайнявся волонтерством по цивільному напрямку. Для цього завів акаунт на Патреоні. Реквізити Патреону на титульному фото. Або ж заходьте на мій ютуб канал, я регулярно виставляю там звіти по проектах неармійського характеру. Успіхи там у мене дещо скромніші.

З березня по грудень на різні проекти спрямовані на допомогу нашим медикам, незрячим, центрам реабілітації дітей з аутизмом, дітей з інвалідністю, людей, які опинилися у інвалідних візках, центру реабілітації онкохворих діток, нам вдалось зібрати 2,6 млн.грн.

Кратно менше, аніж на Армію. Але ж… я тільки на початку цього шляху))). Приєднуйтесь і на Патреон. У 2021 році будемо робити акцент на освіту наших дітей і на боротьбу з російським впливом у інформаційному полі!

Наразі, все.

Піду, подумаю, як Вас привітати з Новим Роком)).

Люблю Вас усіх!!!

1

Share
error: Content is protected !!