Республіканці США запропонували внести Медведчука в чорний список

Право-консервативні республіканці Палати представників США в доповіді про посилення політики щодо Росії запропонували ввести санкції проти “керівників російської пропаганди” та інших осіб, пов’язаних з Кремлем

У новій доповіді “Зміцнення Америки” і протидія глобальним загрозам” представники республіканського кокуса Republican Study Committee, в який входить близько 150 конгресменів, пропонують ввести безпрецедентно жорсткі санкції проти Росії, Китаю та Ірану.

Один із запропонованих заходів – ввести санкції проти “лідерів російської пропаганди і тих, хто веде підривну діяльність проти партнерів США з колишнього Радянського Союзу, і доручити Державному департаменту підготувати доповідь про пов’язаних з Кремлем олігархів, які фінансують російську військову агресію”.

У числі тих, хто просуває інтереси Росії в Україні, вказаний кум президента РФ Володимира Путіна Віктор Медведчук. У доповіді сказано, що проросійський олігарх використовує свою медіаімперію для поширення російської пропаганди в Україні.

Республіканці також пропонують ввести санкції проти грузинського олігарха Бідзіна Іванішвілі, який є близьким союзником Путіна і просуває російські інтереси в Грузії.

Нагадаємо, що доповідь “Зміцнення Америки і протидія глобальним загрозам” опублікована Republican Study Committee – внутрішньопартійної групою, що об’єднує право-консервативних республіканців у Конгресі. Наразі налічує 147 конгресменів. До групи входив, серед інших, нинішній віце-президент Майк Пенс, коли у 2005-2007 рр. представляв Індіану у нижній палаті.

Запропоновані санкції не є внесеним до Конгресу законопроектом і виконують роль рекомендацій

Джерело: ukrrain.com

Share
error: Content is protected !!