«Посли на Заході вже відрапортували: влада в Україні дійсно перейшла в руки олігархів-реваншистів» – блогер

Блогер Андрій Альохін в своєму блозі пише про те, що найогидніше в ситуації з «Кварталом» це те, що об’єкт скандального номера Валерія Гонтарєва – чи не єдиний добре відомий на Заході і шановний український чиновник, репутація якого однозначна: саме вона, як вважається, врятувала Україну від дефолту, гривню від гіперінфляції, Нацбанк від банкрутства – під час наступу танків Путіна зі сходу.

Блогер зазначає, те, що спалили будинок Гонтаревої, її автомобіль і дивом не задавили в Лондоні – було підозрілим і неприємним.

Але тепер, після ідіотського номера, виконаного саме до дня її народження командою президента держави з державним хором, будь-який посол західної країни гарантовано рапортував своєму начальству: влада в Україні дійсно перейшла в руки групи олігархів-реваншистів, активно налаштованих повернути втрачене будь-якими методами.

Президент – всього лише маленький кривляка, іграшка для основної маси електорату: агресивної малоосвіченої маси найбіднішого народу Європи.

Уряд України – скоріше за все, теж на гачку. Існує тіньовий уряд, який за допомогою судів, РНБО, НАЗК, СБУ та інших абревіатур насправді керує країною – і економічним, і зовнішнім курсом, призначає губернаторів, мерів та інших. Інвестиції ризиковані.

Рекомендується згорнути бізнес там, де це можливо, і мінімізувати там, де вдасться.

Прогноз неясний.

Блогер додає, приблизно така була доповідь дипломатів своєму начальству. І головне – не Кошовий або хор Верьовки, на жаль.

Вони тільки показники, просто один – самовдоволений гопник, а інші – недалекі баяністи.

Джерело

Share
error: Content is protected !!