Жан-Поль Бельмондо помер сьогодні, 6 вересня, у віці 88 років. За свою тривалу кар’єру він зіграв у величезній кількості фільмів, які підкорили серця українців. Також у нього було багато ролей в театрі.

Про найкращі фільми з відомим французьким актором, а також про те, що він говорив про Україну, читайте в нашому матеріалі нижче.

Кращі фільми

«На останньому диханні «(1960)

Роль аморального шанувальника Хамфрі Богарта у фільмі «нової хвилі» французького кінематографа «На останньому диханні» принесла Жан-Поллю Бельмондо славу.

«Чочара» (1960)

Бельмондо зміцнив своє реноме, зігравши разом з Софі Лорен у фільмі Вітторіо Де Сіка»Чочара». Зазначимо за цю картину Софі Лорен отримала «Оскар».

«Людина з Ріо» (1964)

Франко-італійський пригодницький фільм режисера Філіпа де Брока. Цікаво, що дана картина згадується в новелі Квентіна Тарантіно «Людина з Голлівуду» з фільму «Чотири кімнати».

«Чудовий» (1973)

Це французька комедія, яка є пародією на західні шпигунські бойовики про суперагентів. Режисером картини виступив Філіп Де Брока.

«Чудовисько» (1977)

Французька комедія режисера Клода Зіді з Жан-Полем Бельмондо в подвійній ролі.

«Проффесіонал» (1981)

Драматичний трилер з елементами бойовика режисера Жоржа Лотнера з Жан-Полем Бельмондо в головній ролі.

Жан-Поль Бельмондо в Україні

У 2011 французький актор був у Харкові на фестивалі «Харківський бузок» і залишив свій відбиток на алеї зірок. Він також тепло висловився про місто.

«Чудові відчуття! Найголовніше, що тут дивно гостинні і добрі люди… Я з величезним задоволенням повернуся до вас ще раз!» — говорив актор.

Джерело

error: Content is protected !!