Переселенка з Луганська Дарина Воскресенська поскаржилася, що в українському банку їй не поміняли російські рублі, на яких був зображений тимчасово окупований Крим. На критику жінка відреагувала, пославши всіх людей, «які пишуть їй гидоту», «гуляти лісом».

Відповідні відео Воскресенська опублікувала на своїй сторінці в Instagram у форматі сторіз. Зазначимо, що українка займається перманентним макіяжем у Києві й більшість постів в її акаунті присвячені роботі (щоб подивитися ролик, доскрольте сторінку до кінця).

Воскресенська, розповідаючи фоловерам про інцидент у банку, показала російські гроші. Вона зазначила: у неї прийняли всі купюри, крім тих, де зображений Крим. Жінка сказала, що не розуміє, чому так сталося.

За її словами, співробітниця фінустанови нібито також не знає, в чому причина. Мовляв, касирка посміялася і зіслалася на правила.

У понеділок, 6 вересня, блогерка знову прокоментувала своє відео. Вона розповіла, що ролик поширили у пабліках і тепер їй пишуть незадоволені користувачі.

Крім того, у мережі знайшли старі фотографії жінки. На одній із них у геолокації вказано «Донецьк, Росія». Ще на одному знімку Воскресенська позувала у військовій формі.

«Зараз боти починають писати мені погані коментарі», – поскаржилася блогерка, підкресливши, що нікого образити не хотіла.

Жінка запитала, чому в неї немає права «розповідати про речі, з якими зіткнулася».

«Так, я родом із Луганська. Так, у нас на цей момент там ходить інша валюта. Не тому, що це ми вибрали, а тому, що там на цей момент так. І шановні мої дорогі люди, які зараз пишуть гидоту, – гуляйте лісом, ось і все», – заявила вона.

Воскресенська додала, що «всіх любить» і що «чорний піар – теж піар».

Джерело

error: Content is protected !!