Олексій Гончаренко : Друзі, давайте чесно. Немає ніякої «Зе-команди». Є лише Володимир Зеленський, який приймає усі рішення, а тому….

Сьогоднішнє інтерв’ю Гончарука остаточно підтвердило, що прем’єр-міністра у нас немає. Є працівник Офісу президента, який виконує розпорядження Зеленського. Ось слова Гончарука:

«Для нас, для уряду, він (Зеленський) є таким камертоном – клієнтом, замовником, тому що він насправді досить тонко, на мою думку, відчуває настрої людей і їхні потреби. І особисто я звіряю з ним правильність рішень, які ми приймаємо».

Просто не вкладається у голові, що це говорить прем’єр-міністр в парламентсько-президентській республіці. Основним замовником і клієнтом для нього є президент. Не український народ.

Друзі, давайте чесно. Немає ніякої «Зе-команди». Є лише Володимир Зеленський, який привів усіх цих людей до влади на хвилі свого тимчасового рейтингу. Він приймає усі рішення, а тому повинен нести за них відповідальність. Не дивно, що з таким камертоном, у нас зараз повна какофонія.

За матеріалами сторінки в Фейсбук Олексія Гончаренка

Share
error: Content is protected !!