Українців захопило відео з виступом вуличних музикантів в переході метро «Майдан Незалежності» в Києві. Вони виконали відому пісню «Ой у лузі червона калина», акомпануючи собі на бандурі.

Яскраве відео з талановитою молоддю опублікував на своїй сторінці у Facebook український журналіст Роман Цимбалюк (щоб подивитися відео, доскрольте сторінку до кінця).

«Ой у лузі червона калина похилилася, чогось наша славна Україна зажурилася. А ми тую червону калину підіймемо, а ми нашу славну Україну, гей-гей, розвеселимо!» — підписав він вражаючий ролик цитатою приспіву українського хіта.

Відео гідно оцінили користувачі соцмережі, про що написали у численних коментарях під постом Цимбалюка.

«Вони вже кілька років там періодично співають. Дуже талановиті хлопці! Чому ж продюсери їх не бачать? Щиро бажаю їм успіхів!», «Добре співають», «Вони майже кожен день співають, коли один, коли всі разом. Дуже гарно, і репертуар від народних до сучасних українських пісень, наприклад, «Тінь сонця» — «Їхали козаки» дуже добре виконували», «Неймовірні хлопці, дух захоплює, слухав їх також: «Ой чий то кінь стоїть», «Невмируща нація», — пишуть люди.

error: Content is protected !!