Наталя Юсупова: «Хто я..?». Хм, пане президент, так я вже давно знаю хто я. А як Ви собі на це питання відповіли?»

На своїй сторінці в Фейсбук волонтер Наталя Юсупова прокоментувала привітання Володимира Зеленського українців з Новим Роком.

Із новорічного виступу президента Володимир Зеленський» Давайте сьогодні, честно, кожен сам собі, відповість на питання» Хто я..?». Хм, пане президент, так я вже давно знаю хто я. Дочка, мати, бізнесмен, а ще я волонтер, чим дуже пишаюсь.

А як Ви собі на це питання відповіли?? Ви говорите, що в нашому паспорті немає розділу на патріота, малороса чи ватника.

Так Ви нарешті вирішить, хто Ви??

Тому що патріот країни Україна, не может бути малоросом чи ватником, взагалі це неможливо! Я можу з гордістю сказати, що в мене є близьки друзі воїни та волонтери, а в Вас вони є, чому ми їх не бачим поряд з Вами??

Якщо вони є, спитайте в них, можуть в одній країні дружно жити патріоти, малороси та ватники? Всі люди, котрих Ви перечислили, таксист, вчителька, домогосподарка, студент, всі ці люди з різних куточків України, з Донбасу у тому числі , всі вони шість років війни, віддають життя за нашу країну, а Ви питаєте в них, хто вони

? Плохой текст, по дебильному написан..Погані в Вас помічники, гідко пишуть Вам промови та безумовно підставляють Вас.

Хоча може Вам такі тексти довподоби?? Тоді все, ще гірше.

Задайте Ви собі питання» Хто Ви?», тому, що хто Ви, більшість з нас, вже розуміють..

 

Share
error: Content is protected !!