Наша зірочка-україночка: Оксана Муха переможниця шоу “Голос країни-9”-її неймовірний виступ в фіналі та оголошення результатів

У неділю, 21 квітня, пройшов фінальний, 14 випуск популярного вокального шоу “Голос країни-9”. У 9 сезоні шоу перемогла Оксана Муха, учасниця команди Дана Балана.

В тренерський склад дев’ятого сезону “Голосу” увійшли співачка Тіна Кароль, шоумен Потап, MONATIK і міжнародна зірка Dan Balan.

Оксана Муха підкорила суддів і глядачів тим, як чуттєво вона виконувала українські пісні. На сліпих прослуховуваннях вона заспівала композицію Квітки Цісик і потрапила в команду до Дану Балану.

В результаті, їй вдалося перемогти в шоу “Голос Країни”, з невеликим відривом обійшовши свою конкурентку Карину Арсентьева.

Ось її сольний виступ на фіналі. Вона заспівала пісню- “Я піду в далекі гори”

Оксана Муха зуміла закохати у свій спів не тільки зіркового тренера, але й всіх глядачів шоу. У півфіналі за чуттєву львів’янку свої голоси віддали 90% прихильників проекту.

Водночас суперники Оксани Мухи від початку були переконані, що вона – сильний конкурент. Вокалістку підтримали не тільки глядачі в Україні, але й за її межами. Зокрема, родичі Квітки Цісик подякували вокалістці, що вона продовжує справу їхньої легендарної артистки.

Відео з результатів голосування

Давайте радіти з неї разом! Вона гідна перемоги!

Джерело

Share
error: Content is protected !!