На Тернопільщині «донецькі» захоплюють території, спалюючи ліси (відео)

У селі Новосілка, Підволочиського району, що на Тернопільщині, місцева жителька відзняла відео, як горить частина лісу, неподалік місцевого кар’єру.

На відео видно, як вогонь миттю перекинувся з сухої трави на дерева та чагарники і міг зайнятися ліс. Місцева жінка, яка вийшла з дитиною гуляти, побачила дим та вогонь та викликала рятувальників. Пожежники впевнені, що хтось підпал зробив спеціально.

На місце події виїхала одна пожежна машина, рятувальники оперативно ліквідували займання. Згодом приїхали правоохоронці.

Місцева жителька впевнена, що таким чином хочуть забрати у місцевих жителів 17 гектарів лісу під кар’єр, просто спаливши дерева.

Нагадаємо, місцевий кар’єр є частиною структури «Індустріального союзу Донбасу», власником якого є Сергій Олексійович Тарута.

Сергій Тарута відомий політик, бізнесмен, екс-власник футбольного клубу «Металург» та голова ради директорів компанії «Індустріальний союз Донбасу». На початку 2010 року 50 відсотків плюс дві акції корпорації «Індустріальний союз Донбасу» придбав пул російських інвесторів.

Джерело

Share
error: Content is protected !!