“Морські котики” відпрацювали виведення груп в тил противника. Фото, Відео

Під час масштабних водолазних зборів оператори 73-го морського центру ССО відпрацьовували виведення груп в умовний тил противника.

Відповідне відео з навчань поширили в пресцентрі 73-го мцспп.

Зазначається, що оператори виводили групи в умовний тил противника безпарашутним десантуванням у воду по-штурмовому й з допомогою комплекту знімного бортового обладнання “Канат-1” на катери, що перебували у морі та на обмежену ділянку місцевості на суші.

Після виводу оператори продовжили відпрацьовувати ведення тактичних дій, передає “Армія.Інформ”.

Як зазначили в центрі, постійні навчання та тренування не самоціль, це один зі способів підтримання навичок на шляху до виконання бойового завдання.

Окрім загальної комплексної програми спільних заходів, у кожного підрозділу був ще й окремий план дій. Відпрацьовували та вивчали особливості будови затонулого судна, що використовували як тренажер, щодо можливого облаштування схованок.

Окремою вправою було підняття затонулих об’єктів з допомогою спеціальних систем аварійного підйому та підйому великих предметів від 100 до 2000 кг.

Під час виконання комплексу вправ бійці використовували апарати з відкритою системою дихання та бронежилети з позитивною плавучістю.

Джерело

Share
error: Content is protected !!