Медведчук вніс в Раду закон про “особливий статус Донбасу”

Віктор Медведчук та кілька депутатів від ОПЗЖ внесли у Верховну Раду законопроект про внесення змін у закон «Про особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей».

Документ було подано 22 листопада і сьогодні спрямовано на розгляд парламентського комітету.

Як повідомляє Радіо Свобода, у порівняльній таблиці, яка додається до законопроекту, вказані відмінності від чинного закону. У пропонованому нардепами від ОПЗЖ документі прибрані положення про «тимчасовий порядок організації місцевого самоврядування… в окремих районах Донецької та Луганської областей».

Медведчук пропонує затвердити положення, що «виключно згідно з цим Законом визначається особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей».

Ще одне положення про тимчасовість («на період дії особливого порядку місцевого самоврядування») Медведчук і депутати пропонують прибрати зі статті 2 чинного закону.

У прикінцевих положеннях документа (стаття 10) пропонується закріпити так звану «формулу Штайнмаєра».

Нардепи пропонують виключити пункт 4 статті 10 закону, де містяться положення про «виведення усіх незаконних збройних формувань, їх військової техніки, а також бойовиків та найманців з території України» та «дотримання принципів політичного плюралізму і багатопартійності, рівності прав і можливостей участі у виборчому процесі».

Джерело

Share
error: Content is protected !!