Людина, яка організовувала «ЛНР», йде у Верховну Раду «під крилом» Медведчука (фото, відео)

Про це у Facebook повідомив журналіст Євген Спірін, який опублікував фото підкупу виборців скандальним кандидатом, передають Патріоти України.

«Володимир Струк зараз іде у депутати по 113 округу, північ Луганщини. Струк відомий тим, що у 2014 році озброював бойовиків «ЛНР» і брав участь у засіданні 5 травня, на ньому оголосили про проведення референдуму і передачу влади Валерію Болотову», — написав він.

Спірін зазначив, що Струк іде самовисуванцем, але при цьому використовує символіку політичної партії Віктора Медведчука «Опозиційна платформа — За життя». За словами журналіста, політик подібною агітацією вже займався у 2012 році, коли йшов у депутати від «Партії регіонів».

Зазначається, що Струк у 2014 році підтримував бойовиків «ЛНР» і був одним із організаторів «референдуму». Він активно виступав на мітингах бойовиків і відкрито агітував за відділення регіону від України.

1

2

3

Додамо, що раніше Служба безпеки у відповіді юристу Масі Найєму зазначила, що Струк все ще не отримав підозри у справі, яка тягнеться кілька років і стосується його причетності до сепаратистських процесів.

1

2

1

Джерело

Share
error: Content is protected !!