Літак з депутатами ОПЗЖ намагався проти правил приземлитися в аеропорту Полтави – пасажирам не дозволили покинути борт.

Літак української авіакомпанії Windrose, на борту якого перебували депутат Верховної Ради Сергій Льовочкін і з десяток інших представників “Опозиційною платформи – За життя”, намагався проти правил здійснити посадку в аеропорту Полтави.

Про це в п’ятницю, 3 вересня, повідомляє http”Українська правда” з посиланням на заяву голови Полтавської ОДА Олега Сінегубова, а також інформацію, отриману від джерел в ОДА і компанії Windrose.

За словами Сінегубова, запит на прийняття літака з 15 пасажирами на борту надійшов ще 30 серпня, проте в адміністрації повідомили, що повітряна гавань знаходиться на реконструкції і не має права приймати літаки з пасажирами. У той же час було оголошено, що є можливість посадити порожній літак. В результаті авіакомпанія погодилася, що аеропорт Полтави прийме їх повітряне судно без пасажирів.

Коли вказаний літак здійснив посадку, Служба безпеки України донесла до полтавських властей інформацію про присутність на борту пасажирів, в тому числі депутатів Верховної Ради. В адміністрації прийняли рішення дозволити літаку сісти на смугу, але далі його не пропустили. Пасажирам було відмовлено в посадці в полтавському аеропорту через міркувань безпеки.

Про те, що сталося були проінформовані центральна влада.

Джерела видання в ОДА розповідають, що літак простояв на смузі кілька годин, після чого вилетів до Харкова. Крім Льовочкіна на борту, зокрема, знаходилися його дружина Зінаїда Кубар, депутат Київради Олександр Плужник, екс-нардепи Олександр Волков, Сергій Буряк та інші.

У свою чергу, в авіакомпанії підкреслюють: пасажири були інформовані про можливості заборони на висадку в полтавському аеропорту, проте все одно наполягли на скоєнні рейсу.

За матеріалами dialog.ua

error: Content is protected !!