Кваснєвський: «Україна – це не Росія, це країна чудової культури і сформованої тpaдuцiї різних мов… » (відео)

Екс-президент Польщі згадав про поїздку в Україну: «Найбільше мене вразило…»

Екс-президент Польщі Олександр Кваснєвський поділився своїми враженнями про Україну
Під час першого візиту в Україну його захопила її велич і відмінність.

Про це він розповів у відеозверненні, яке було опубліковано в Facebook Ukraine Now, описавши все, чим, на його думку, наша країна виділяється на тлі інших (щоб подивитися відео проскрольте до кінця сторінки).

«Коли я вперше відвідав незалежну Україну, я був вражений її величчю і відзнакою. Я завжди розумів і не раз переконувався, що Україна – це не Росія.

Україна-красива країна з її Чорним морем, Карпатами, величними річками і красивими містами. Україна-країна чудової культури, де склалася традиції різних мов і конфесій», – зазначив експерт Польщі.

Він також додав, що його вразило українське суспільство, люди в країні дуже енергійні, дуже рішучі, талановиті і готові працювати і боротися за демократичне майбутнє.

«А те, що вразило мене найбільше – це люди: дуже енергійні, дуже рішучі, талановиті і готові працювати і боротися за демократичне майбутнє суверенної України.

Я вражений молоддю і я думаю, що молоде покоління і є двигуном, завдяки якому українці готові побудувати таку прекрасну демократичну Україну, частину нашого процвітаючого світу», – додав Кваснєвський.

Друзі, Вам подобається ця стаття?

Share
error: Content is protected !!