Крик душі АТОвця: «Порохоботи і їм подібні, це авто 2002 року, коштує 2500 євро, купив за кошти які отримав за тяжке пораненя…»

Олександр Нескорений

Цей пост стосується тих, хто не розуміє що люди хочуть добитися від бариг! це авто 2002 року, коштує 2500 євро, газ-бензін,обьєм 2л,купив за кошти які отримав за тяжке пораненя, залишився інвалідом.

Їздила тількі по шляхах Німеччини, тут вона вже три роки, ремонт за три роки одна граната з лівої сторони, чим вона гірша того металобрухту, якого у нас на шляхах 70 відсотків, на українських номерах. Так ось по новому Закону який намутили ці покидькі, розтаможка з налогами буде коштувати 2420, хіба це справедливо, плюс поставити на облік, отримати номера , і ще багато чого іншого.

ВР даже не включила ті поправки, які стосувалися інвалідів війни, родин загиблих, і фронтовиків, що їм хоть дозволити зробити розтаможку менше.

А тепер включайте свої мозги, чому бариги проти того, щоб українці їздили на таких авто! Розтаможку в Грузії як і в усій Європі 300долларів, а тепер думайте!

Обіцяю одне, палити не буду, но і розмитнювати по їх грабіжницьких цінах не буду, бо нема за що, але одне авто одного із покидьків шандарахну, потім кину ключи і уйду!

І останнє, порохоботи і його пасіпаки дайте мені відповідь що такі авто будуть робити на предовій що ви пишите віддайте їх на фронт, крім як по асфальту їздити вона не для чого не придатні, плюс ремонтна база, де будуть брати автозапчастини, і хто їх буде там ремонтувати?

І останнє, люди добрі, автопрому у нас не існує, він тількі на бумагах. Що роблять бариги, вони під видом автозапчастин завозять сюди розібрані авто, податок на розмитнювання також платять як за автозапчастини, потім ці авто ставлять на конвеєр, комлектують їх, приробляють бірку що зробленно в Україні, і відправляють в автосалони, ось так!

Внас в Державі авто не виготовляються, а просто йде крупно вузлова зборка.

Share
error: Content is protected !!