«Краще зустріти свята в режимі онлайн»: Ткаченко пропонує ввести двотижневий локдаун на Новий Рік і Різдво

Міністр культури Олександр Ткаченко пропонує запланувати

У Зеленського прокоментували посилення карантину на різдвяні свята двотижневий жорсткий карантин під час новорічних і різдвяних свят, а також відмовитись від масових заходів.

При цьому уряд має допомогти всім, хто фінансово потерпає в умовах безробіття.

Про це він написав у Telegram.

«За озвученим наразі планом МОЗ нас чекає поки що останній карантин вихідного дня.

Цього чекають всі, хто зараз не може працювати в умовах коронавірусних заборон та обмежень. Йдеться і про креативні індустрії, і про туризм і про малий та середній бізнес тощо.

Останні дні щодобова кількість інфікованих коронавірусом знизилася. Але питання, що нас очікує завтра – залишається відкритим.

Ситуація має бути прогнозованою. Українці мають заздалегідь знати, що їм очікувати. Розтягнута у часі «червона зона» не може бути безкінечною, через негативний вплив на економіку.

Моя особиста думка – краще прогнозований локдаун, ніж тривала невизначеність. Тому я пропонував би, по-перше, запланувати двотижневий локдаун, прив’язаний до новорічних свят.

Безумовно, Уряд має допомогти всім, хто фінансово потерпає в умовах безробіття. А, по-друге, відмовитись на Різдво та Новий рік від масових заходів і зустріти свята в режимі онлайн, наприклад в зумі. Принаймні буде, що згадати», — написав міністр культури.

Нагадаємо, радник керівника Офісу президента Тимофій Милованов також вважає, що на різдвяні свята в Україні варто ввести більш жорсткі карантинні обмеження для боротьби з пандемією COVID-19. На його думку, локдаун має тривати три-чотири тижні.

ДЖерело

Share
error: Content is protected !!