Ігор Кондратюк розкритикував виступ Софії Ротару в російському Сочі на музичному фестивалі «Нова хвиля», якраз за кілька днів до участі в концерті в Києві, приуроченого до Дня Незалежності України.

Ведучий і продюсер вважає, що організаторам шоу варто було б тепер не пускати народну артистку на сцену на стадіон НСК «Олімпійський» 24 серпня.

Про це Кондратюк написав у своєму Facebook.

«При всій повазі до легендарності Софії Михайлівни Ротару, після її недавнього виступу на «Новій хвилі» в Сочі — курорті країни-агресора, я б не випускав її на сцену концерту до Дня Незалежності», — йдеться в публікації.

Відомий своєю активною громадянською позицією шоумен наголошує, що українські музиканти не повинні їздити виступати в Росію, коли триває неоголошена війна і частина території країни знаходиться під окупацією.

«Під час війни не можна одночасно виступати і для окупантів, і для жертв агресії», — зазначає Кондратюк.

Також він висловив думку, що подібній практиці могло б покласти край ухвалення закону про колаборацію.

Користувачі мережі в коментарях до посту Кондратюка почали дискусії щодо застосовуваної в країні вибірковості до заборон/дозволів на виступи українських артистів, які продовжують активно гастролювати в Росії.

Я вже заплуталася. Ротару не пускати, Лорак і Меладзе пускати… Я хз як це працює.

Мене, як завжди, найбільше «вкур*лює» вибірковість застосування норм законодавства в нашій країні. Розважала в Криму — до побачення, не в’їзд. Інакше чому тоді не можна в’їжджати іншим Земфірам?

Чесно, кого б я залишив у цьому концерті, то Софію Ротару, але з умовами, і ці умови повинні озвучувати організатори… Всім іншим, підозрюваних в любові до Росії — до побачення!

Лорак вже виступила в Одесі, тому очікувати змін не варто…

error: Content is protected !!