Холостяк, якого з гуркотом вurнала Мішина, вuрвався з тиші — такого, ніхто не чекав: «Ох, були…»

Довгий час хлопець не проявляв себе повною мірою, хоча щиро цього хотів

Учасник проєкту «Холостячка» Ігор Бабко, якому Ксенія Мішина порадила свого часу покинути шоу через занадто молодий вік і недосвідченість, не припиняє радіти життю. Днями Ігор пішов у спогади, у хороші спогади. Хлопець опублікував фотографію з веселою чоловічою компанією.

Про це стало відомо завдяки короткій історії Ігоря в мережі Instagram, фотографію він взяв зі сторінки проєкту «holostyak_ua».

На свіжому фото можна побачити практично всіх учасників проєкту «Холостячка», які боролися за серце і душу акторки, зірки серіалу «Кріпосна» Ксенії Мішиної. Також серед хлопців можна побачити Олександра Еллерта.

Всі хлопці позують в коротких шортах і з голими торсами, проте без засмаги. Звичайно, засмагати їм було ніколи, адже йшли активні зйомки турнірів для шоу.

Варто нагадати, що свого часу про Ігоря Бабка писали так — довгий час він не проявляв себе повною мірою, хоча щиро цього хотів. Йому важко діяти в умовах такої конкуренції, в чому він сам зізнався. Ігорю далеко не властиво переманювати жінку, лаятися з іншими чоловіками і проявляти активність за спиною. За підсумком розмови Ксенія Мішина прийшла до висновку, що Ігорю потрібно залишити проєкт.

Джерело

Share
error: Content is protected !!