Ходожник Борис Єгіазарян: «Усі ці дні я мовчав. Але, після виступу Зеленського, я не можу не висловитись…»

Усі ці дні, коли ми всі переживали біль трагедії падіння українського літака, коли всі писали, де Зеленський, де його заява, я мовчав, нічого не писав. Бо говорити що-небудь про Зеленського без назв та імен, яких він заслужив, неможливо. Тому я мовчав, бо це були дні болі.

Але коли сьогодні побачив його виступ, як президента України, то я не можу не висловитись.

По-перше, багато, хто з іронією написав, що нарешті ми добилися, щоб Зеленський виступав на фоні українського прапору. А я зовсім серйозно кажу, ця людина не має ніякого морального права стояти на фоні прапору і гербу України.

По-друге, у мене питання до української Служби безпеки. Хто і навіщо цю сумнівну і небезпечну для України людину впустив назад в Україну?

По-третє, вперше я пропоную всім українцям подивитися його виступ і перепостити його. Бо будь-яка людина, навіть без критичного мислення, може побачити як він засунув язик собі в зад впродовж усих цих днів, коли світові лідери, знаючи всі факти, заявляли про те, що літак був збитий.

А тепер він заявляє, що сам особисто поговорив з президентом Ірану, і той зізнався і вибачився. Президент Ірану вибачився перед всіма країнами і українцями.

А цей нікчема всю драму ситуації перетворює в собі звичний популізм, перетворює на фейк увесь біль, драматичність і серйозність всієї цієї ситуації.

Ми бачили і чули про різних президентів у різних країнах, які виявилися нікчемними лідерами в якомусь історичному періоді.

Але цей нікчема продовжує грати роль, тупо не розуміючи в яку халепу він потрапляє кожен день і в яку халепу втягує Україну.

Тому я хочу завершити свій пост такими словами: Зеленський, ти виявився дрянним преЗедентом. …Можеш дзвонити Баканову. А ще краще подай у відставку. Це буде краще для тебе і для всіх.

Борис Єгіазарян

Share
error: Content is protected !!